İlçemizde 5 katlı 6.000 m2 kapalı alana sahip 120 güleryüzlü personeliyle her türlü tıbbi cihazıyla modern bir sağlık kuruluşu olan özel 7 Mart hastanesi geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu ve doktorlarıyla yemekte buluşarak fikir alışverişinde bulundular.

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz 7 Mart Hastanesi Müdürü deneyimli eğitimci ve yönetici, ilçemizin sevilen simalarından Süleyman GÖK 7 Mart Hastanesi olarak öncelikle vatandaşların görüşlerine önem verdiklerini ve bu doğrultuda doktorlarımızla oturur konuşur eksiklerimiz varsa belirler ona göre hareket ederiz. Bu iftar yemeğide bu amaçla yapılmıştır. Diye konuştu.

Hastane olarak ilk etapta 120 kişiye istihdam sağladıklarını belirten GÖK bu personelin tamamına yakınının Kadirli'li olduğunu belirterek 33 yataklı olan 7 Mart hastanesinde dahiliye, kardiyoloji, Kulak Burun boğaz, Cildiye, Kadın Doğum, Genel cerrahi, üroloji, çocuk hastalıkları, nöroloji, ortopedi, anestezi, radyoloji üniteleriyle hizmet veriyor. Doktorların hepsi alanında tecrübeli doktorlar diye konuştu.

Göz doktorununda çok yakında hizmete başlayacağını belirten Süleyman GÖK, Kadirli 7 Mart hastanesinde Yoğunbakım ve Yenidoğan Yoğun bakım ünitelerininde mevcut olduğunu belirtti. 7 Mart hastanesinde 7 gün 24 saat 4 acil doktorunun hizmet verdiğini belirten GÖK, Ultrason, tomoğrafi, rontgen cihazlarıyla da modern bir hastane olduğunu belirterek hafta içi dışında cumartesi öğleye kadar tüm polikliniklerinde hizmet verdiğini belirtti.

Kadirli 7 Mart Hastanesi randevu sistemi ile çalışıyor. Vatandaşlarımız 717 70 70 numarayı aradıklarında hangi bölümden randevu isterlerse anında randevu alabiliyorlar.

http://www.kadirlipostasi.com/v2/index.php?q=node/1452